Firma

Ludzie reprezentujący naszą firmę są przekonani, że wszystko co dajemy od siebie, niezależnie czy jest to gotowy produkt czy zaangażowanie w proces jego powstawania, prędzej czy później do nas wróci. Ta jak i inne zasady, którymi kierujemy się już od dwudziestu lat, pozwoliły na zdobycie i ugruntowanie pozycji lidera w przemyśle hotelarskim. Wierzymy, że pasmo osiągniętych sukcesów zawdzięczamy nie tylko inwestycjom w naszych pracowników, lecz również dzięki uwzględnianiu potrzeb ludzi niezwiązanych z firmą Hercules.

Mateusz Korobacz begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting

To już trzeci sezon w którym sponsorujemy jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Wydatki wspierające Mateusza traktujemy nie jako koszta, ale inwestycje, dzięki którym zapał i wysiłek tego młodego człowieka skierowane zostaną na promowanie aktywności sportowej, a sukcesy jego staną się również naszymi. Jesteśmy dumni mogąc wspomagać rozwój jego pasji i przyczynić się do zacieśniania więzi pomiędzy marketingiem a sportem.

Więcej o zawodniku na www.korobacz.pl

Created by Brand Relations